Csoportmunkához bérelhető infrastruktúra az Inviteltől

2009. november 12., 15:17
Az Invitel Távközlési Zrt. október 19-én egy új szolgáltatással bővítette termékpalettáját. A NetWork néven futó infokommunikációs alap-infrastruktúra, elsősorban vállalatok számára teszi lehetővé az integrált, együttműködést támogató megoldások használatát.

Az eszköz-, és szoftverberuházást nem igénylő, csomagban vásárolható szolgáltatások között szerepel a valós idejű videós kommunikáció, a munkatársak időbeosztását követő közös naptár, vagy a közös webes munkafelület. Az Invitel NetWork fő célcsoportját a kis- és közepes méretű vállalatok képezik.

Az Invitel NetWork szolgáltatásai közül az Exchange a legismertebb, amely a levelezéshez kínál felületet, három eszközön. Együttműködik az Outlook levelezőprogrammal, de a levelezés mobilon és a weben is elérhető. Mivel a rendszer a levelezésen túl közös naptárakat is kezel, a megoldással a csoporttagok teendői és időbeosztása is egyszerűen szervezhető. Havidíjas konstrukcióban, egy éves hűségidővel 2 490 forintos havidíjjal vehető igénybe a legolcsóbban ez a szolgáltatás.

A csoportmunka 2.0-ás verzióját a SharePoint jelenti. Havi 2990 forintól igénybevehető és ezért a világ bármely pontjáról elérhető közös felületet biztosít a vállalati dokumentumokkal kapcsolatos munkához. A biztonságos, webes felületen őrzött dokumentumokat az arra jogosult felhasználók elérik és szerkeszthetik is anélkül, hogy saját verziót kellene elmenteniük.

A legkedvezőbben, havonta 5990 forintos áron elérhető Meeting használatával sokszor az utazásokra szánt kiadások is csökkenthetőek. A webkonferencia-funkciónak segítségével, egymástól több száz kilométerre lévő résztvevők saját irodájukban ülve vehetnek részt a beszélgetésben. A webkonferenciával párhuzamosan ebben a virtuális tárgyalóban a táblázatok, elemzések is bemutathatók és szerkeszthetők. A szolgáltatás segítségével valós időben együtt lehet áttekinteni a vállalati információkat, de online prezentációk megtartására és belső tréningek levezetésére is alkalmas.

Az Auto Save havi 1690 forintért az adatmentést teszi önműködővé. A NetWork Auto Save a háttérben fut a számítógépen, és folyamatosan menti a változó és újonnan létrehozott fájlokat az Invitel biztonságos tárhelyére, internetes kapcsolaton keresztül.  Ha egy notebook-ot ellopnak, ha a merevlemez meghibásodik, akkor erről a webes tárhelyről egyszerűen visszaállíthatók az adatok.

Az Invitel NetWork-kel olyan havidíjas infokommunikációs szolgáltatáscsomagot kínál, amelynek egyes elemei külön-külön is választhatók.

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szerkesztőség és a szolgáltatás üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal! A moderálási elvekbe ütköző hozzászólásokat szerkesztőségünk bármikor törölheti.

1 hozzászólás

  1. Cloud írta:
    2009-11-16 18:42:54

    Hali, én hiszek a cloud computing jövőjében, szerintem ez a NetWork szolgáltatás annak az előfutára itthon. Drukkolok a magyar piacnak, hogy megértse milyen költséghatékony és könnyen menedzselhető cucc. Külföldön használom, megéri. Cloud


Szakértőnk írja
Hatékony ügyfélkezelés és eszközmenedzsment

Mészáros Tamás, CNW Az ügyfélkezelés minőségének és a végfelhasználók elégedettségének növelése, a támogatási tevékenység hatékonyságának javítása, az eszközmenedzsment költségeinek csökkentése egyre magasabb prioritást kap az üzleti célok között. Az említett eredmények egyidejű megvalósítására, az incidensek, problémák, igények és eszközök életciklusának centralizált és automatizált kezelésére Service Desk alkalmazás bevezetése adhat megoldást. tovább»

Mészáros Tamás, CNW

IVSZ