Van-e digitális jövőképe a magyar cégvezetőknek?
A magyar cégek többsége elvérzik a recesszióban az értékteremtő folyamatok digitalizációja nélkül.
A magyar cégek többsége elvérzik a recesszióban az értékteremtő folyamatok digitalizációja nélkül.
A vezeték nélküli technológia ma már az emberek és a vállalkozások mindennapi életének szerves részét képezi. Minden eddiginél fontosabb, hogy a szervezetek úgy alakítsák vezeték nélküli megoldásaikat, hogy azok megfeleljenek az üzletük sajátos igényeinek és elvárásainak.
Célzottan kkv-k számára kínált felhőalapú vállalatirányítási rendszerével kiszámíthatóságot és folyamatos innovációt ígér az SAP. A gyorsan üzembe helyezhető GROW with SAP ügyfeleit ugyanazok a jó gyakorlatok segítik, amelyek a világ iparági vezetőit is támogatják döntéseikben.
A projekt segítségével a vállalkozás a versenyképességét és működésének bruttó hozzáadott érték mutatóját tervezi növelni.
A beruházás várhatóan a nyár végéig lezárul.
A vállalkozás sajátos dolog, amely egy bizonyos embertípust kíván. A vállalkozónak kell, hogy legyen jövőképe, amelyet szeretne megvalósítani. Sokaknál ez áll mindenek felett. Olyannyira, hogy bármit feláldoznának a siker érdekében, anyagi biztonságot, családot, baráti kapcsolatokat, mert hisznek benne, hogy az elképzelésük megvalósul, és akkor elérik azt, amiért érdemes élni.
A cikkben újságszerűen lapozgatható és teljes egészében elolvasható a Computerworld magazin 2023. március 22-én megjelent lapszámának online változata.
A program segítségével a Pécsi Gázautó Kft. termelékenysége fokozódik, piaci pozíciója erősödni fog, működése gazdaságosabbá, az ügyfelek kiszolgálása színvonalasabbá válik és dolgozói létszáma is bővül.
A programban a Telekom üzleti előfizetéssel rendelkező egyéni vállalkozók és kkv-k vehetnek részt.
A fejlesztés lehetővé teszi, hogy termékkínálatukat saját gyártású, magas hozzáadott értékű, alacsony fajlagos logisztikai költségek mellett forgalomba hozható üdítőital-családdal egészítsék ki.
Bár a nemzetközi szakirodalom szerint a digitalizáció az üzleti teljesítmény javításának legfőbb forrása, a hazai feldolgozóipari cégeknél ez a pozitív kapcsolat egyelőre nem mutatható ki - állapítja meg a Budapesti Corvinus Egyetem kutatói, Losonci Dávid, Lőrincz László és Demeter Krisztina közreműködésével készült átfogó vizsgálat.
Új, világszínvonalú gyártógépsor debütál az üzemben.
Idén már 22 országban nyílik meg az EIT Digital Venture Program.
Már robotok hegesztenek az üzemben.
Az UV-fertőtlenítésre alkalmas megoldás teljes egészében magyar mérnöki fejlesztés.
Eszközöket szerzett be, napkollektoros rendszert alakított ki, ingatlankorszerűsítést, infrastrukturális fejlesztést hajtott végre.
Átfogó ellenőrzésre számíthatnak a webshopok, az élelmiszeripari forgalmazók és az építőipari vállalkozások, de a marketing-, a reklám-, a médiaszolgáltató, valamint a filmgyártó cégek is.
A tárca minden gazdálkodónak javasolja, hogy tájékozódjanak, kövessék nyomon az itt megjelenő kiadványokat.
Az innovatív ötlet az autóbeszállítói tapasztalatokból ered.
Az új csomagolási eljárásnak köszönhetően a jelenlegi munkaerő 10-15 százaléka elegendő a gépek üzemeltetéséhez, így beindítható a két műszakos termelés is.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://computerworld.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.